Vajza e vogël e Koço Kokëdhimës sfidë me të ftohtin, pozon me tanga (Foto)

Era nuk është aq e famshme sa motrat e saj Besa dhe Bora Kokëdhima, por kjo nuk e pengon aspak që të tërheq vëmendje në postimit e saj në Instagram. Ndonëse temperaturat janë të ulëta dhe mjaft zona të Shqipërisë janë të përmbytura për Erën ko nuk ka aspak rëndësi. Ajo e ka mendjen te plazhi. Dhe kështu me një palë të brendshme, ajo thjesht preferon që më mirë të shkojë në plazh. Në fakt nuk duket dhe aq normale si fotot, por gjithsesi është preferenca e Erës për të shkuar në plazh në këtë mënyrë. Siç duket edhe nga fotot që Era poston shpesh, ajo guxon shumë duke ndryshuar look-un shume shpesh por edhe duke provokuar me poza të nxehta.