Talenti Lezhjan,publikon hitin e rradhes pas kenge ODISE!

Kristian Lleshi producenti dhe kengetari nga lezhe pjese e grupit me te ri Northstars ka publikuar hitin e ti pas Kenges Odise.Tani vjen me nje klip qe titullohet Kiqoo.Talenti nga Lezhe po sjell dicka qe i mungonte qytetit te Lezhes.