Rashel Kolaneci përfundon në spital, ka një mesazh të fortë për të gjithë

Pas largimit nga “Xing me Ermalin” dhe rishfaqjen në tjetër ekran si e ftuar në programin e Edi Manushit ku flitet për sportin, Rashel Kolaneci duket se është bërë një emër mjaft i lakuar në mediat rozë.

Me portret perfekt dhe linja të rrumbullakosura, ajo shfaqet provokuese në fotot që poston në Instagram.

Këtë herë ajo ka postuar një fotografi ndryshe, teksa shfaqet në spital teksa po jep gjak për njerëzit në nevojë, duke shfaqur kështu edhe një anë humane. ‘’Shpëtoni jetë duke dhuruar gjak’’-ka shkruar 17-vjeçarja

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*