Kim Kardashian, në superformë në Malibu

Kim Kardashian është fotografuar teksa ecte buzë detit ne shoqerin e një vajze tjetër.

Anëtarja e familjes Kardashian ka nisur pushimet e saj të nxehta në Malibu ku shfaqet ne nje formë se kurrë.

36-vjeçarja a po shijonte kohën e mirë në plazh me një shoqe të saj.

E veshur me bikini, Kim i ka lënë pak vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike.