E dashura bombastike e Adnan Januzaj..

Pas lidhjes me futbollistin shqiptar, Adnan Januzaj ajo po përjeton një eksperiancë të re.

Bukuroshja ka qenë gjithmonë një tifoze e zjarrtë e skuadrës angleze të Çelsit dhe është parë shpesh teksa ndjek nga afër sfidat e bluve duke pozuar shpesh edhe me fanellën e tyre.

Gjatë një interviste për mediat britanike disa ditë më parë, ajo ka deklaruar se tanimë është e lidhur me një tjetër lojtar në Premier Ligë.

Por kur është pyetur për emrin e tij, Sherlot ka preferuar të mos e bëjë publik.